شعار مام گروپ

هلدینگ مام با آرمان و باور به شعار we grow up together به معنی “ما با هم رشد خواهیم کرد” با هدف افزایش قدرت تیمی اقدام می نماید.

مام گروپ

این هلـدینگ با اتکاء بر تجـارب مدیران خود با هدف مدیـریت نگـرش ذهن ، اقـدام به برگـزاری دوره های بلند مدت کاربردی در حوزه های مالی می نماید تا علاقمندان به این حوزه بتوانند به راحتی و با کاهش ریسک و حفظ سرمایه خود اقدام به کسب درآمد از این بازارهای بین المللی نمایند.

اعضای مام گروپ

متخصصان ما در این حوزه، روزانه در حال تحلیل و آنالیز تمامی بازارهای مالی هستند تا مخاطبان ما بستری جامع و قابل اطمینان برای رصد داده‌های مورد نیاز خود داشته باشند.

در این راستا تیم مدیریت سبدگردانی آگاه و با تجربه‌ سال‌ها مدیریت سرمایه قادر است دارایی سرمایه‌گذاران را در بازارهای مالی و به صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت کند.

هدف مام گروپ

رویکرد اصلی هلدینگ مام گروپ متمایز بودن در بازار های مالی است و با مطالعه و رصد مداوم بازارهای مالی، سعی در جهت بهبود راه کارهای سرمایه گذاری در تمامی بازار های مالی از قبیل سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، ارز دیجیتال و …را دارد.

ورود به بازارهای مالی

همچنین برای آن دسته از مخاطبانی که علاقه‌مند به ورود به بازارهای سرمایه گذاری هستند تیم تحقیق و بررسی روند بازار بر اساس تحلیل های بنیادی ، تکنیکال، فاندامنتال و… تلاش نموده با تهیه محتواهای آموزشی، تحلیلی، گزارشی و داده‌های بهنگام (آنلاین) سرمایه گذاری مطمئن تری را برای علاقمندان به این حوزه  فراهم آورد.